Будівництво

Наша команда виробила свій індивідуальний стиль роботи з клієнтом, що включає ретельне вивчення ваших потреб і вироблення найбільш оптимального рішення відповідно до ваших пріоритетів і побажань.

Якість послуг

Ми надаємо багатий спектр якісних будівельних та ремонтних послуг. Наша команда — це дружний колектив, що складається з висококваліфікованих фахівців з великим практичним досвідом.

Різносторонній досвід

Ми працюємо в різних стилях і з різними типами житлової та комерційної нерухомості, відстежуємо всі тенденції, що дозволяє нам знаходити нестандартні дизайнерські рішення для квартир, офісів, котеджів.

Повний цикл

Ми не просто створюємо красиві картинки в 3D, але і розробляємо дизайн-проект, робимо розрахунки, креслення, плани, підбираємо матеріали, меблі, освітлення, а також здійснюємо авторський нагляд.

Повний цикл

Якщо ви хочете заощадити бюджет і залучити нас вибірково на певні етапи дизайну, проектування або впровадження вашого дизайну - ми готові обговорювати з вами всі зручні для вас варіанти співпраці.

Будівельно-підрядні роботи

За роки роботи ми здобули значний досвід, що дозволяє вести будівництво під ключ на сучасному рівні, виконуючи функції генерального підрядника будівництва.

Оздоблювальні роботи

Складова комплексу фасадних робіт, один із способів надати індивідуальність будівлі та покращити її експлуатаційні характеристики. Поряд з чисто зовнішньою, декоративною функцією, оздоблення виконує ряд найважливіших завдань по захисту систем будинку від негативних впливів навколишнього середовища.

Реконструкція

Роботи по реконструкції пов'язані великим рівнем відповідальності, так як відрізняються від звичайного будівництва по ряду причин. Як правило, основною ціллю проекту по реконструкції практично будь-якої будівлі є повна або часткова зміна його функціональних характеристик.

Останні виконані проекти

Брюховичі Оздоблення фасаду приватної вілли

Переглянути

Типовий проект 6

Переглянути

Типовий проект 5

Переглянути

Типовий проект 4

Переглянути

Типовий проект 3

Переглянути

Типовий проект 2

Переглянути

Типовий проект 1

Переглянути

Сокільники Ремонтно-оздоблювальні роботи приватної Вілли

Переглянути

Малечковичі Будівництво однородинного житлового будинку

Переглянути

Корсунська Будівництво багатоквартирного житлового будинку

Переглянути

Кн. Ольги 2к квартира

Переглянути

Басейни Поліпропіленові (пластикові) басейни

Переглянути

Вам необхідна консультація?
Звертайтесь!

або зателефонуйте нам:

+ 38 (068) 890 55 56

Також ви можете завітати до нашого офісу:

м. Львів, вул. Перфецького, 21